500LSU1200MNBTI51X98
RubyconRubycon
500LSU1200MNBTI51X98 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500LSU1200MNBTI51X98
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
listoch: 1.500LSU1200MNBTI51X98.pdf2.500LSU1200MNBTI51X98.pdf3.500LSU1200MNBTI51X98.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 2547 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2547 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
Žiadosť o cenovú ponuku
  • množstvo:
Uveďte, prosím, svoju cieľovú cenu, ak sú väčšie ako zobrazené.
  • Číslo dielu
  • meno spoločnosti
  • Kontaktné meno
  • E-mail
  • správa
Špecifikácie 500LSU1200MNBTI51X98
Číslo dielu 500LSU1200MNBTI51X98 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSU Ripple Current @ nízkej frekvencie 5.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.28A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-1920
500LSU1200MTI51X98
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.976" (101.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1200µF aplikácia General Purpose